ProRacing24 produkcja i dystrybucja produktów Tuning Chip Box
ProRacing® to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w produkcji i dystrybucji produktów Tuning Chip Box. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, a chiptuning to nasza pasja. Firma ProRacing® sukcesywnie powiększa grono zadowolonych nabywców, zarówno w Polsce, jak i na całym Świecie. Każdego miesiąca tysiące urządzeń, sygnowanych logiem ProRacing®, trafia w ręce usatysfakcjonowanych klientów.

Rozwinęliśmy autoryzowaną sieć dystrybucji w wielu krajach Europy i Azji (m.in. Chiny, Japonia, Malezja, Tajwan, Singapur). Oferowane przez nas produkty produkowane są w Polsce. Urządzenia ProRacing® poddawane są rygorystycznym testom, dzięki czemu zyskujemy pewność, że w Państwa ręce trafiają produkty o najwyższej jakości, spełniające najwyższe standardy europejskiego procesu produkcyjnego oraz technologicznego.

Oferujemy profesjonalną pomoc przy wyborze produktu, oraz jego montażu. W pełni wykwalifikowany zespół pracowników ProRacing® służy wsparciem w całym okresie użytkowania naszych urządzeń. Satysfakcja naszego klienta jest dla nas najważniejsza.

Wszystkie urządzenia znajdujące się w naszej ofercie objęte są 24 miesięczną gwarancją. Ponadto zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne w całym, nieograniczonym okresie użytkowania. Dbamy o zadowolenie klienta, gdyż jest ona dla nas miarą najwyższego sukcesu.

Seryjna jakość ProRacing®

Nasza produkcja spełnia najwyższe standardy międzynarodowego stowarzyszenia zrzeszającego producentów przemysłu elektronicznego IPC oraz polskie i międzynarodowe normy produkcji. Certyfikaty IPC są uznawane na całym świecie za gwarancję jakości wykonywanych produktów i usług w branży elektronicznej. Stosowanie przy produkcji norm PN-IEC gwarantuje wysoką jakość produkcji oraz powtarzalność procesu technologicznego.

ProRacing24 ochrona komponentów wrażliwych na wyładowania
ProRacing24 normy IPC-7711/7721B
ProRacing24 certyfikat IPC
ProRacing24 najwyższa jakość produkowanych urządzeń
ProRacing24 produkcja z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu
Poniżej informacje dotyczące certyfikatów oraz norm stosowanych przy produkcji naszych urządzeń elektronicznych:

1. Zabezpieczenia przed wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD) - ochrona komponentów wrażliwych na wyładowania

 • Produkcja jest wykonywana w strefach zabezpieczonych przed wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD).
 • Pomieszczenia produkcji wyposażone są m.in. w antystatyczne maty podłogowe i stołowe z przewodami uziemiającymi.
 • Wszyscy pracownicy produkcji oraz magazynu mający kontakt z produkowanymi urządzeniami są wyposażeni w opaski antystatyczne nadgarstkowe oraz na buty.
 • W pomieszczeniach produkcji zostały wykonane pomiary właściwości antyelektrostatycznych stanowisk pracy zgodnie z normą IEC 61340-4-1. Po wykonaniu pomiarów przez koordynatora technicznego firmy Renex w dniu 05.03.2014 został sporządzony raport (załącznik) który potwierdza iż całość mierzonej powierzchni posiada zdolność wyrównywania potencjałów z uziemieniem.
 • Otrzymaliśmy certyfikat pomiarów ESD (załącznik) który potwierdza iż posiadamy strefę zabezpieczoną elektrostatycznie zgodnie z norma IEC 61340-4-1.

2. Stosowanie przy produkcji norm IPC gwarantuje wysoką jakość produkcji oraz powtarzalność procesu technologicznego.

 • W październiku 2014 roku uczestniczyliśmy w szkoleniach teoretyczno-praktycznych zorganizowanych przez Renex EEC - Autoryzowane Centrum Szkoleniowe IPC. 
 • Szkolenia dotyczyły normy IPC-7711/7721B.
 • W szkoleniu uczestniczyli wszyscy pracownicy produkcji naszej firmy którzy po jego zakończeniu przystąpili do egzaminu i uzyskali wyniki pozytywne.
 • Szkolenie było prowadzone przez certyfikowanego trenera IPC.
 • Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymali imienny, międzynarodowy certyfikat ukończenia szkolenia IPC-7711/7721 - Certified IPC Specialist, jak również imienny certyfikat MEN. 
 • Po odbyciu szkoleń firma otrzymała certyfikat IPC wystawiony przez Renex EEC - Autoryzowane Centrum Szkoleniowe IPC potwierdzający ukończenie szkolenia przez 11 pracowników firmy (załącznik).
 • Certyfikaty IPC są uznawane na całym świecie za gwarancję jakości wykonywanych produktów i usług w branży elektronicznej.
 • Każdy wydawany certyfikat zatwierdzany jest przez centralę IPC i posiada unikalny numer identyfikacyjny.
 • Międzynarodowe certyfikaty IPC potwierdzają fakt posiadania wiedzy oraz umiejętności w zakresie przeprowadzonego szkolenia.
 • IPC jest wiodącym, międzynarodowym stowarzyszeniem producentów przemysłu elektronicznego.
 • RENEX EEC to jedyne Autoryzowane Centrum Szkoleniowe IPC na terenie Europy Środkowej i Wschodniej z 20-letnim doświadczeniem w branży elektronicznej. Jest to równocześnie jedno z najnowocześniejszych Centrów Szkoleniowych IPC na świecie.