• -230,01 zł
ProRacing Chip Box CR-10 Map
 • ProRacing Chip Box CR-10 Map
 • ProRacing Chip Box CR-10 Map
 • ProRacing Chip Box CR-10 Map
 • ProRacing Chip Box CR-10 Map
JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE ?

ProRacing Chip Box CR-10 Map

Nowoczesne urządzenie cyfrowe wyposażone w 10 MAP - 10 programów, podłączane w komorze silnika. Przeznaczone do samochodów z silnikami diesla z systemem wtrysku Common Rail - CR.

Made in Europe / Poland, 2 lata gwarancji

 • wzrost mocydo 30%
 • wzrost momentudo 30%
 • spadek spalaniado -15%
Cena
369,99 zł Zniżka 230,01 zł
600,00 zł
10% taniej z kodem. Wpisz w koszyku: RABAT10

Przygotuj się na

Pro Power Increase
– Wzrost Mocy

*Wzrost mocy oraz prędkości maksymalnej auta.
*Wzrost momentu obrotowego, gwarantującego:

 • lepszą dynamikę jazdy,
 • stabilną i elastyczną pracę silnika, 
 • dużo lepsze przyspieszenie spowodowane szybszą reakcją na pedał gazu, 
 • płynniejszą zmianę biegów w autach ze skrzynią automatyczną. 

* Łatwiejszy rozruch silnika także w warunkach zimowych.

* Zmniejszenie turbo dziury w autach turbo-doładowanych.

* Płynne przyspieszanie już od niskich obrotów silnika.

Pro DRAVING SAFETY
– Bezpieczeństwo jazdy

* Wzrost dynamiki jazdy.
* Łatwiejszy i bezpieczniejszy manewr wyprzedzania.
* Polepszenie komfortu jazdy.

Urządzenie polepsza komfort jazdy. Poprawa dynamiki jazdy oraz usprawnienie pracy silnika to wzrost bezpieczeństwa na drodze.

Po podłączeniu urządzenia znacznie wzrasta moment obrotowy. Samochód staje się bardziej dynamiczny, lepiej reaguje na pedał gazu. Dodatkowo w automatycznej skrzyni biegów wzrost ten przekłada się na szybszą zmianę/redukcję biegów, dzięki czemu samochód zyskuje dużo lepsze przyśpieszenie. Ma to ogromne znaczenie np. przy wyprzedzaniu.

Dzięki łatwiejszemu wyprzedzaniu dbamy o bezpieczeństwo swoje oraz pasażerów.

Manewr wyprzedzania będzie łatwiejszy i przede wszystkim bezpieczniejszy, kiedy będziemy pewni mocy swojego samochodu.

Pro Eco Driving
– oszczędność paliwa

* Obniżenie zużycia paliwa do 1,5 l na 100 km

Pośród zdefiniowanych 10 MAP są także mapy ECO – ograniczające zużycie paliwa. Stosujemy je najczęściej na długie trasy. W ciągłej trasie, bez gwałtownych przyspieszeń i hamowań, możemy liczyć na spadek spalania do 1,5 l na 100 km.

Wzrost mocy oraz momentu obrotowego usprawnia pracę silnika. Optymalizacja pracy silnika pozwala zredukować zużycie paliwa. Wydajność jest uzależniona od parametrów wyjściowych auta, pojemności silnika, aktualnego poziomu spalania oraz stylu jazdy.

Dzięki zmniejszeniu spalania, ograniczamy ilość wyemitowanych do atmosfery szkodliwych substancji, w tym tlenków azotu i węgla.

Możemy tankować rzadziej, oszczędzać pieniądze i chronić środowisko naturalne.

Opis ProRacing Chip Box CR-10 Map

ProRacing Chip Box CR-10 Map to nowoczesne urządzenie cyfrowe wyposażone w 10 MAP - 10 programów, podłączane w komorze silnika. Przeznaczone do samochodów z silnikami diesla:

- CR – system wtrysku Common Rail

W zestawie znajdują się dedykowane przewody plug&play oraz szczegółowa instrukcja montażu.

ProRacing Chip Box CR-10 Map wyposażony jest w dziesięć ustawień-10 MAP, które można wybierać za pomocą przełączników. 10 MAP to 10 różnych programów, umożliwiających wybór optymalnej mapy dla danego samochodu.

Każda z map ma inną charakterystykę momentu obrotowego, poziomu mocy i ograniczenia spalania. Możemy zatem znaleźć w nich ustawienia zarówno sportowe, operujące na najwyższych parametrach, jak i do codziennego użytkowania, oraz takie, w których możemy osiągnąć spadek zużycia paliwa.

W zależności od naszego wyboru możemy jeździć bardziej dynamicznie podczas krótkich odcinków w mieście czy też cyklu mieszanym, bądź zdecydowanie oszczędniej w długich trasach.

Przyrost mocy, momentu obrotowego oraz spadek spalania zależy przede wszystkim od mocy wyjściowej auta, pojemności silnika oraz stanu technicznego samochodu.

ProRacing Chip Box CR-10 map jest niezwykle prosty w obsłudze.

Zakres numeryczny MAP pozwala na dopasowanie ustawień do potrzeb i wymagań danego silnika. Wybierać możemy spośród:

- map ekonomicznych – map o numerach 10-8, które zapewniają osiągnięcie najmniejszego zużycia paliwa przy jednoczesnym polepszeniu dynamiki jazdy oraz usprawnieniu pracy silnika.

W zależności od pojemności silnika zużycie paliwa może zmniejszyć się do około 1,5 l/100 km.

- map uniwersalnych – map o numerach 7-4, przeznaczonych do codziennej jazdy, gwarantujących wzrost moci momentu obrotowego oraz usprawniających pracę silnika, co przekłada się na obniżenie zużycia paliwa do około 1,0 l/100 km.

- map sportowych – map o numerach 3-1, przeznaczonych do dynamicznej jazdy na krótszych odcinkach trasy, wydobywających z silnika maksymalną moc i moment obrotowy.

Testowanie urządzenia zalecamy rozpocząć od programów ekonomicznych (10-8) w kierunku programów mocniejszych, i obserwując zachodzące zmiany, wybrać optymalny program.

Warto zauważyć, że im nowsze auto, o mniejszym przebiegu, z większą pojemnością silnika, tym uzyskany przyrost mocy będzie większy.

Urządzenie jest przygotowane do montażu w komorze silnika, w odpowiedni czujnik na listwie wtryskowej. W efekcie modyfikujemy dane przesyłane pomiędzy komputerem sterującym (ECU) a odpowiednim czujnikiem, dotyczące m.in. wtrysku paliwa, ilości paliwa, ciśnienia doładowania w autach z turbo doładowaniem, temperatury podawanego powietrza, prędkości obrotowej silnika, położenia przepustnicy, wydłużenia czasu otwarcia wtryskiwaczy.

Użyteczność produktu

 • Bezpieczeństwo zachowania gwarancji auta. Urządzenie można stosować w autach na gwarancji, ponieważ w sterowaniu komputera (ECU) żadne parametry nie są trwale zmieniane. Po odłączeniu urządzenia, ECU wraca do parametrów seryjnych, a więc modyfikacja jest nie do wykrycia przez serwis podczas przeglądu technicznego.

 • Łatwy montaż Plug&Play. Urządzenie przeznaczone jest do samodzielnego montażu. W zestawie znajduje się szczegółowa instrukcja montażu oraz dedykowane przewody z oryginalnymi wtyczkami producenta. 

 • Funkcja ochrony silnika. Zapewnia pracę urządzenia w bezpiecznym zakresie obrotów silnika. Wzrost mocy jest zawsze utrzymywany w zakresie tolerancji obrotów silnika. Funkcja ta przeciwdziała przegrzaniu się silnika przy dużym obciążeniu – bardzo dynamicznej jeździe.

 • Dioda Led Dioda LED sygnalizująca poprawność pracy urządzenia. 

 • Szybki efekt. Moc w samochodzie podnoszona jest dzięki elektronice, zatem nie ma konieczności ingerowania w mechaniczne części silnika ani podzespołów, a efekt jest odczuwalny niemalże natychmiast.

 • Trwałość i niezawodność. Urządzenie tworzone jest w technologii SMD, układ elektroniczny zamknięty jest w dobrze izolującą temperaturę obudowę z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Przewody w żaroodpornych peszlach wyposażone są w wodoszczelne wtyczki zapewniające trwałość i niezawodność połączenia.

Gwarancja najwyższej jakości

 • Certificate IPC: 7711 / 21
 • Certificate IEC: 61340-4-1

Nasza produkcja spełnia najwyższe standardy międzynarodowego stowarzyszenia zrzeszającego producentów przemysłu elektronicznego IPC oraz polskie i międzynarodowe normy produkcji. Certyfikaty IPC są uznawane na całym świecie za gwarancję jakości wykonywanych produktów i usług w branży elektronicznej. Stosowanie przy produkcji norm PN-IEC gwarantuje wysoką jakość produkcji oraz powtarzalność procesu technologicznego.

Dowiedz się więcej o jakości
i bezpieczeństwie naszych produktów

JAKOŚĆ PRORACING

Dane techniczne urządzenia

wzrost mocy
do 30%

wzrost momentu
do 30%

spadek spalania
do -15%