• -80,01 zł
ProRacing Chip Box 120
 • ProRacing Chip Box 120
 • ProRacing Chip Box 120
JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE ?

ProRacing Chip Box 120

Funkcjonalne urządzenie zbudowane w technologii SMD podłączane w komorze silnika. Przeznaczone do samochodów z silnikami benzynowymi (także z instalacjami LPG) oraz niektórymi silnikami diesla.

Made in Europe / Poland, 2 lata gwarancji

 • wzrost mocydo 20%
 • wzrost momentudo 20%
 • spadek spalaniabez zmian
Cena
119,99 zł Zniżka 80,01 zł
200,00 zł
10% taniej z kodem. Wpisz w koszyku: RABAT10

Przygotuj się na

Pro Power Increase
– Wzrost Mocy

*Wzrost mocy oraz prędkości maksymalnej auta.
*Wzrost momentu obrotowego, gwarantującego:

 • lepszą dynamikę jazdy,
 • stabilną i elastyczną pracę silnika, 
 • dużo lepsze przyspieszenie spowodowane szybszą reakcją na pedał gazu, 
 • płynniejszą zmianę biegów w autach ze skrzynią automatyczną. * Łatwiejszy rozruch silnika także w warunkach zimowych.

* Łatwiejszy rozruch silnika także w warunkach zimowych

* Zmniejszenie turbo dziury w autach turbo-doładowanych.

* Płynne przyspieszanie już od niskich obrotów silnika.

Pro DRAVING SAFETY
– Bezpieczeństwo jazdy

* Wzrost dynamiki jazdy.
* Łatwiejszy i bezpieczniejszy manewr wyprzedzania.
* Polepszenie komfortu jazdy.

Urządzenie polepsza komfort jazdy. Poprawa dynamiki jazdy oraz usprawnienie pracy silnika to wzrost bezpieczeństwa na drodze.

Po podłączeniu urządzenia znacznie wzrasta moment obrotowy. Samochód staje się bardziej dynamiczny, lepiej reaguje na pedał gazu. Dodatkowo w automatycznej skrzyni biegów wzrost ten przekłada się na szybszą zmianę/redukcję biegów, dzięki czemu samochód zyskuje dużo lepsze przyśpieszenie. Ma to ogromne znaczenie np. przy wyprzedzaniu.

Dzięki łatwiejszemu wyprzedzaniu dbamy o bezpieczeństwo swoje oraz pasażerów.

Manewr wyprzedzania będzie łatwiejszy i przede wszystkim bezpieczniejszy, kiedy będziemy pewni mocy swojego samochodu.

Opis ProRacing Chip Box 120

ProRacing Chip Box 120 to funkcjonalne urządzenie zbudowane w technologii SMD podłączane w komorze silnika.

Przeznaczone do samochodów z silnikami benzynowymi (także z instalacjami LPG) oraz niektórymi silnikami diesla.

Urządzenie gwarantuje wydajne ustawienia względem konkretnego systemu wtryskowego auta i pojemności silnika. Urządzenie zwiększa moc samochodu oraz dodatkowo obniża zużycie paliwa w silnikach diesel.

ProRacing Chip Box 120 to funkcjonalne urządzenie zbudowane w technologii SMD podłączane w komorze silnika.

Urządzenie przygotowane jest do pracy z silnikami benzynowymi (także z instalacjami LPG) oraz diesla. Wyposażone w system dodatkowej regulacji – śrubę regulacyjną oraz dedykowane przewody z parą szybkozłączek, ułatwiających montaż bezpośrednio w przewody właściwego czujnika.

Urządzenie jest przygotowane do montażu w komorze silnika, w instalację elektryczną odpowiedniego czujnika: ciśnienia map/maf , przepływomierza bądź oddzielnego czujnika zasysanego powietrza. W efekcie modyfikujemy dane przesyłane pomiędzy komputerem sterującym (ECU) a odpowiednim czujnikiem, dotyczące m.in. wtrysku paliwa, ilości paliwa, ciśnienia doładowania w autach z turbo doładowaniem, temperatury podawanego powietrza, prędkości obrotowej silnika, położenia przepustnicy.

Chip analogowy charakteryzują ustawienia o stałej wartości, tzw. „wartości liniowe” . Oznacza to, że niezależnie od tego jakie są obroty silnika, chip będzie podnosił moc równomiernie. Uzyskany przyrost mocy będzie standaryzowany względem konkretnej pojemności silnika i mocy wyjściowej.

Użyteczność produktu

 • Montaż za pomocą szybkozłączek.Urządzenie przeznaczone jest do samodzielnego montażu bezpośrednio w instalację elektryczną odpowiedniego czujnika. W zestawie znajduje się szczegółowa instrukcja montażu oraz dedykowane przewody z wygodnymi szybkozłączkami.

 • System dodatkowej regulacji – śruba regulacyjna. Zezwala na dokonanie modyfikacji ustawień – ułatwia dopasowanie urządzenia do potrzeb silnika - zmniejszenie lub zwiększenie mocy urządzenia.

 • Funkcja ochrony silnika.Zapewnia pracę urządzenia w bezpiecznym zakresie obrotów silnika. Wzrost mocy jest zawsze utrzymywany w zakresie tolerancji obrotów silnika. Funkcja ta przeciwdziała przegrzaniu się silnika przy dużym obciążeniu – bardzo dynamicznej jeździe.

 • Szybki efekt.Moc w samochodzie podnoszona jest dzięki elektronice, zatem nie ma konieczności ingerowania w mechaniczne części silnika ani podzespołów, a efekt jest odczuwalny niemalże natychmiast.

 • Trwałość i niezawodność.Urządzenie tworzone jest w technologii SMD, układ elektroniczny zamknięty jest w dobrze izolującą temperaturę obudowę z wytrzymałego tworzywa sztucznego.

Gwarancja najwyższej jakości

 • Certificate IPC: 7711 / 21
 • Certificate IEC: 61340-4-1

Nasza produkcja spełnia najwyższe standardy międzynarodowego stowarzyszenia zrzeszającego producentów przemysłu elektronicznego IPC oraz polskie i międzynarodowe normy produkcji. Certyfikaty IPC są uznawane na całym świecie za gwarancję jakości wykonywanych produktów i usług w branży elektronicznej. Stosowanie przy produkcji norm PN-IEC gwarantuje wysoką jakość produkcji oraz powtarzalność procesu technologicznego.

Dane techniczne urządzenia

wzrost mocy
do 20%

wzrost momentu
do 20%

spadek spalania
bez zmian