• -200,01 zł
ProRacing Chip Box Digital CR2
 • ProRacing Chip Box Digital CR2
 • ProRacing Chip Box Digital CR2
 • ProRacing Chip Box Digital CR2
 • ProRacing Chip Box Digital CR2
JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE ?

ProRacing Chip Box Digital CR2

ProRacing Chip Box Digital CR2 to zaawansowane technologicznie urządzenie zaprogramowane do pracy z silnikami diesla zawierającymi system wtrysku Common Rail.

Made in Europe / Poland, 2 lata gwarancji

 • wzrost mocydo 30%
 • wzrost momentudo 30%
 • spadek spalaniado -15%
Cena
349,99 zł Zniżka 200,01 zł
550,00 zł
10% taniej z kodem. Wpisz w koszyku: RABAT10

Przygotuj się na

Pro Power Increase
– Wzrost Mocy

*Wzrost mocy oraz prędkości maksymalnej auta.
*Wzrost momentu obrotowego, gwarantującego:

 • lepszą dynamikę jazdy,
 • stabilną i elastyczną pracę silnika, 
 • dużo lepsze przyspieszenie spowodowane szybszą reakcją na pedał gazu, 
 • płynniejszą zmianę biegów w autach ze skrzynią automatyczną. 

* Łatwiejszy rozruch silnika także w warunkach zimowych.

* Zmniejszenie turbo dziury w autach turbo-doładowanych.

* Płynne przyspieszanie już od niskich obrotów silnika.

Pro DRAVING SAFETY
– Bezpieczeństwo jazdy

* Wzrost dynamiki jazdy.
* Łatwiejszy i bezpieczniejszy manewr wyprzedzania.
* Polepszenie komfortu jazdy.

Urządzenie polepsza komfort jazdy. Poprawa dynamiki jazdy oraz usprawnienie pracy silnika to wzrost bezpieczeństwa na drodze.

Po podłączeniu urządzenia znacznie wzrasta moment obrotowy. Samochód staje się bardziej dynamiczny, lepiej reaguje na pedał gazu. Dodatkowo w automatycznej skrzyni biegów wzrost ten przekłada się na szybszą zmianę/redukcję biegów, dzięki czemu samochód zyskuje dużo lepsze przyśpieszenie. Ma to ogromne znaczenie np. przy wyprzedzaniu.

Dzięki łatwiejszemu wyprzedzaniu dbamy o bezpieczeństwo swoje oraz pasażerów.

Manewr wyprzedzania będzie łatwiejszy i przede wszystkim bezpieczniejszy, kiedy będziemy pewni mocy swojego samochodu.

Pro Eco Driving
– oszczędność paliwa

* Obniżenie zużycia paliwa do 1,5 l na 100 km

Pośród zdefiniowanych 10 MAP są także mapy ECO – ograniczające zużycie paliwa. Stosujemy je najczęściej na długie trasy. W ciągłej trasie, bez gwałtownych przyspieszeń i hamowań, możemy liczyć na spadek spalania do 1,5 l na 100 km.

Wzrost mocy oraz momentu obrotowego usprawnia pracę silnika. Optymalizacja pracy silnika pozwala zredukować zużycie paliwa. Wydajność jest uzależniona od parametrów wyjściowych auta, pojemności silnika, aktualnego poziomu spalania oraz stylu jazdy.

Dzięki zmniejszeniu spalania, ograniczamy ilość wyemitowanych do atmosfery szkodliwych substancji, w tym tlenków azotu i węgla.

Możemy tankować rzadziej, oszczędzać pieniądze i chronić środowisko naturalne.

Opis ProRacing Chip Box Digital CR2

ProRacing Chip Box Digital CR2 to zaawansowane technologicznie urządzenie zaprogramowane do pracy z silnikami diesla zawierającymi system wtrysku Common Rail. Urządzenie programowane jest indywidualnie do każdego rodzaju silnika. Urządzenie podłączane jest w komorze silnika. W zestawie dedykowane przewody z wtyczkami Plug&Play.

Urządzenie przygotowane jest do montażu w komorze silnika, w odpowiedni czujnik na listwie wtryskowej. W efekcie modyfikujemy dane przesyłane pomiędzy komputerem sterującym (ECU) a odpowiednim czujnikiem, dotyczące m.in. wtrysku paliwa, ilości paliwa, ciśnienia doładowania w autach z turbo doładowaniem, temperatury podawanego powietrza, prędkości obrotowej silnika, położenia przepustnicy, wydłużenia czasu otwarcia wtryskiwaczy.

Jak programujemy urządzenie CR-LED dla Twojego samochodu?

Programowanie urządzenia odbywa się poprzez dokonywanie korekty w czterech strefach zależnych od aktualnej prędkości obrotowej silnika.

Podział na strefy umożliwia dopasowanie stopnia korekty do różnych charakterystyk silników wysokoprężnych wielu producentów.

Mamy możliwość programowania 4 kluczowych stref, odpowiedzialnych za:

1. Moc ogólną pojazdu.

2. Moc w zakresie niskich obrotów.

3. Moc w zakresie średnich obrotów.

4. Moc w zakresie wysokich obrotów.

Pamiętaj!

Otrzymujesz urządzenie zaprogramowane i gotowe do montażu w Twoim aucie, dlatego po dokonaniu zakupu podaj nam następujące dane swojego auta:

marka, model, pojemność silnika, rok produkcji, moc (ilość koni mechanicznych).

W razie braku danych, zaprogramujemy urządzenie dla auta wymienionego w tytule aukcji, z której nastąpił zakup.

Użyteczność produktu:

 • Bezpieczeństwo zachowania gwarancji auta. Urządzenie można stosować w autach na gwarancji, ponieważ w sterowaniu komputera (ECU) żadne parametry nie są trwale zmieniane. Po odłączeniu urządzenia, ECU wraca do parametrów fabrycznych, a więc modyfikacja jest nie do wykrycia przez serwis podczas przeglądu technicznego.

 • Zaprogramowane urządzenie gotowe do montażu. Urządzenie zostanie zaprogramowane przez nas do konkretnego modelu silnika po podaniu danych samochodu przez kupującego. W razie braku wiadomości od kupującego, zaprogramujemy urządzenie dla auta wymienionego w tytule aukcji, z której nastąpił zakup.

 • Ultra szybki i wydajny procesor. Mikroprocesorowe przetwarzanie danych zapewnia doskonałą współpracę urządzenia z ECU samochodu.

 • Łatwy montaż Plug&Play. Urządzenie przeznaczone jest do samodzielnego montażu. W zestawie znajduje się szczegółowa instrukcja montażu oraz dedykowane przewody z oryginalnymi wtyczkami producenta.

 • Funkcja ochrony silnika. Zapewnia pracę urządzenia w bezpiecznym zakresie obrotów silnika. Wzrost mocy jest zawsze utrzymywany w zakresie tolerancji obrotów silnika. Funkcja ta przeciwdziała przegrzaniu się silnika przy dużym obciążeniu – bardzo dynamicznej jeździe.

Gwarancja najwyższej jakości

 • Certificate IPC: 7711 / 21
 • Certificate IEC: 61340-4-1

Nasza produkcja spełnia najwyższe standardy międzynarodowego stowarzyszenia zrzeszającego producentów przemysłu elektronicznego IPC oraz polskie i międzynarodowe normy produkcji. Certyfikaty IPC są uznawane na całym świecie za gwarancję jakości wykonywanych produktów i usług w branży elektronicznej. Stosowanie przy produkcji norm PN-IEC gwarantuje wysoką jakość produkcji oraz powtarzalność procesu technologicznego.

Dowiedz się więcej o jakości
i bezpieczeństwie naszych produktów

JAKOŚĆ PRORACING

Dane techniczne urządzenia

wzrost mocy
do 30%

wzrost momentu
do 30%

spadek spalania
do -15%

Procesor
szybki i wydajny mikrokontroler firmy MICROCHIP TECHNOLOGY z wbudowaną pamięcią FLASH wielokrotnego zapisu oraz pamięcią SRAM

Technologia
nanoWatt XLP

Zasilanie urządzenia
5V

Pobór prądu
przez urządzenie po upływie 30 sek. : 10 mA;

Zakres temp. pracy
od -40 do 80 st. C

Funkcja ochrony silnika
TAK

Napięcie pracy mikrokontrolera
od 2.3V do 5.5V