• -210,00 zł
ProRacing Chip Box Digital CS2
 • ProRacing Chip Box Digital CS2
 • ProRacing Chip Box Digital CS2
 • ProRacing Chip Box Digital CS2
 • ProRacing Chip Box Digital CS2

ProRacing Chip Box Digital CS2

Nowoczesne urządzenie cyfrowe podłączane w komorze silnika. Przeznaczone do samochodów z silnikami benzynowymi (współpracującymi także z instalacjami LPG) oraz niektórymi silnikami diesla.

Made in Europe / Poland, 2 lata gwarancji

 • wzrost mocydo 25%
 • wzrost momentudo 25%
 • spadek spalaniabez zmian
Cena
220,00 zł Zniżka 210,00 zł
430,00 zł

Przygotuj się na

Pro Power Increase
– Wzrost Mocy

*Wzrost mocy oraz prędkości maksymalnej auta.
*Wzrost momentu obrotowego, gwarantującego:

 • lepszą dynamikę jazdy,
 • stabilną i elastyczną pracę silnika, 
 • dużo lepsze przyspieszenie spowodowane szybszą reakcją na pedał gazu, 
 • płynniejszą zmianę biegów w autach ze skrzynią automatyczną. 

* Łatwiejszy rozruch silnika także w warunkach zimowych.

* Zmniejszenie turbo dziury w autach turbo-doładowanych.

* Płynne przyspieszanie już od niskich obrotów silnika.

Pro DRAVING SAFETY
– Bezpieczeństwo jazdy

* Wzrost dynamiki jazdy.
* Łatwiejszy i bezpieczniejszy manewr wyprzedzania.
* Polepszenie komfortu jazdy.

Urządzenie polepsza komfort jazdy. Poprawa dynamiki jazdy oraz usprawnienie pracy silnika to wzrost bezpieczeństwa na drodze.

Po podłączeniu urządzenia znacznie wzrasta moment obrotowy. Samochód staje się bardziej dynamiczny, lepiej reaguje na pedał gazu. Dodatkowo w automatycznej skrzyni biegów wzrost ten przekłada się na szybszą zmianę/redukcję biegów, dzięki czemu samochód zyskuje dużo lepsze przyśpieszenie. Ma to ogromne znaczenie np. przy wyprzedzaniu.

Dzięki łatwiejszemu wyprzedzaniu dbamy o bezpieczeństwo swoje oraz pasażerów.

Manewr wyprzedzania będzie łatwiejszy i przede wszystkim bezpieczniejszy, kiedy będziemy pewni mocy swojego samochodu.

Opis ProRacing Chip Box Digital CS2

ProRacing Chip Box Digital CS2 to nowoczesne urządzenie cyfrowe podłączane w komorze silnika.

Przeznaczone do samochodów z silnikami benzynowymi (współpracującymi także z instalacjami LPG) oraz niektórymi silnikami diesla.

W zestawie znajdują się dedykowane przewody plug&play oraz szczegółowa instrukcja montażu.

Urządzenia cyfrowe zaprogramowane jest w optymalne ustawienia względem konkretnego systemu wtryskowego auta i pojemności silnika. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w system dodatkowej regulacji – śrubę regulacyjną.

Nowe, korzystniejsze ustawienia pracy silnika uwalniają „ukryte” rezerwy, po to abyś mógł jeździć znacznie bezpieczniej i przyjemniej. Moc w samochodzie podnoszona jest dzięki elektronice, zatem nie ma konieczności ingerowania w mechaniczne elementy silnika ani podzespołów. Większą moc uzyskuje się przede wszystkim poprzez zmianę mieszanki paliwowo-powietrznej, czyli dawki powietrza i paliwa podawanej do cylindrów oraz czasu i kąta wyprzedzenia zapłonu oraz wtrysku. Do tego, w samochodach turbodoładowanych, modyfikowane jest ciśnienie doładowania. Moc wpływa m.in. na prędkość maksymalną auta.

ProRacing Chip Box Digital CS2 to urządzenie cyfrowe podłączane w komorze silnika.

Urządzenie zaprogramowane jest do pracy z silnikami benzynowymi (także z instalacjami LPG) oraz diesla. Wyposażone w system dodatkowej regulacji – śrubę regulacyjną. W zestawie dedykowane przewody z wtyczkami Plug&Play.

Urządzenie jest przygotowane do montażu w komorze silnika. W zależności od  marki i modelu auta, urządzenie podłączane jest pod czujnik ciśnienia map/maf , przepływomierz bądź samodzielny czujnik na kolektorze ssącym bądź rurze dolotowej powietrza. W efekcie modyfikujemy dane przesyłane pomiędzy komputerem sterującym (ECU) odpowiednim czujnikiem, dotyczące m.in. wtrysku paliwa, ilości paliwa, ciśnienia doładowania w autach z turbo doładowaniem, temperatury podawanego powietrza, prędkości obrotowej silnika, położenia przepustnicy, wydłużenia czasu otwarcia wtryskiwaczy.

Urządzenie cyfrowe błyskawicznie odczytuje sygnały elektroniczne z czujnika i odpowiednio je optymalizuje. Przesyłanie zmodyfikowanego sygnału do ECU odbywa się w czasie rzeczywistym. Urządzenie podnosi moc i moment obrotowy w zależności od obrotów silnika, co wpływa na polepszenie komfortu jazdy.

Użyteczność produktu

 • Bezpieczeństwo zachowania gwarancji auta. Urządzenie można stosować w autach na gwarancji, ponieważ w sterowaniu komputera (ECU) żadne parametry nie są trwale zmieniane. Po odłączeniu urządzenia, ECU wraca do parametrów fabrycznych, a więc modyfikacja jest nie do wykrycia przez serwis podczas przeglądu technicznego.

 • Łatwy montaż Plug&Play. Urządzenie przeznaczone jest do samodzielnego montażu. W zestawie znajduje się szczegółowa instrukcja montażu oraz dedykowane przewody z oryginalnymi wtyczkami producenta.

 • System dodatkowej regulacji – śruba regulacyjna. Zezwala na dokonanie modyfikacji oprogramowania – ułatwia dopasowanie urządzenia do potrzeb silnika - zmniejszenie lub zwiększenie mocy urządzenia.

 • Funkcja ochrony silnika. Zapewnia pracę urządzenia w bezpiecznym zakresie obrotów silnika. Wzrost mocy jest zawsze utrzymywany w zakresie tolerancji obrotów silnika. Funkcja ta przeciwdziała przegrzaniu się silnika przy dużym obciążeniu – bardzo dynamicznej jeździe.

 • Szybki efekt. Moc w samochodzie podnoszona jest dzięki elektronice, zatem nie ma konieczności ingerowania w mechaniczne części silnika ani podzespołów, a efekt jest odczuwalny niemalże natychmiast.

 • Trwałość i niezawodność. Urządzenie tworzone jest w technologii SMD, układ elektroniczny zamknięty jest w dobrze izolującą temperaturę obudowę z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Przewody w żaroodpornych peszlach wyposażone są w wodoszczelne wtyczki zapewniające trwałość i niezawodność połączenia.

Gwarancja najwyższej jakości

 • Certificate IPC: 7711 / 21
 •  Certificate IEC: 61340-4-1

Nasza produkcja spełnia najwyższe standardy międzynarodowego stowarzyszenia zrzeszającego producentów przemysłu elektronicznego IPC oraz polskie i międzynarodowe normy produkcji. Certyfikaty IPC są uznawane na całym świecie za gwarancję jakości wykonywanych produktów i usług w branży elektronicznej. Stosowanie przy produkcji norm PN-IEC gwarantuje wysoką jakość produkcji oraz powtarzalność procesu technologicznego.

Dane techniczne urządzenia

wzrost mocy
do 25%

wzrost momentu
do 25%

spadek spalania
bez zmian